Drożków 21.10.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. . - Niedziela Misyjna za tydzień zbiórka do puszki.

Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, w wielu kościołach świętujemy rocznicę poświęcenia własnego kościoła.

W przyszłą niedzielę 28.10 obchodzi imieniny ks. Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

Codziennie różaniec o godzinie 17.30.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów, uiszczanie opłat za groby. Kartki na wypominki przy wyjściu z kościoła.

Przypominamy że 23 we wtorek o godz. 17.00 w świetlicy przy kościele spotkanie organizacyjne w sprawie kursów językowych, angielski i niemiecki.

Dzisiaj po mszy św. 10.30 spod kościoła będzie autobus który zawiezie i przywiezie naszych mieszkańców na wybory.

Sprzątanie : Anna Paszkiewicz, Elżbieta Markiewicz, Marzena Banaś, Ewelina Urszulak.

Czwartek - 18.15 – O zdrowie i bł. Boże, wiarę dla dzieci i wnuków.

Sobota – 16.00 - Dzień Seniora – za wszystkich Seniorów z naszej parafii.

Niedziela - 9.30 W 29rocz. śmierci +Antoniego i +Teresa

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. - Niedziela Misyjna za tydzień zbiórka do puszki.

Codziennie różaniec o godzinie 17.30.

Sprzątanie : Edyta Julia Cieślińskie,Barbara Lidia Matuszek

Msze Św.

Wtorek – 18.15 - W 70r. Urodzin Haliny Bombała.

Środa – 18.15 - ++ Izabela,Józefa,Józef,Grzegorz,Stanisław, Bronisława,Sylwester.

Piątek –18.15- ++ Tadeusz, Jan, Leokadia, Kazimierz, Teresa, Krzysztof, Józef.

Sobota – 16.00 Ślub Urszulak- Bartosz

8.00 – W 50r.ślubu Zdzisławy i Aleksandra.

11.30 –+Marek Pękala ++z rodziny Pękala i Korman.

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

Dzisiaj jest: Sobota
4 Maja 2024