Drożków 23.09.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła.

W sobotę Uroczystość Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

W zakrystii do nabycia kalendarze na 2019r. Jednostronicowe- 2zł.,wielostronicowe 5zł.

Dnia 28 września br., w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga.Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy krzyżu koło sklepu.

Sprzątanie : Małgorzata Gromnicka, Żaneta Paszkiewicz, Katarzyna Bagińska, Iwona Strent.

Wtorek – 18.00 – W 40r. Ślubu Kazimiery i Jana.

Czwartek – 18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Asi i Tomka

Sobota – 18.00 - + Mieczysław Buca i ++ rodziców.

++ Katarzyna, Michał, Irena i Czesław i

++ z rodziny

Niedziela - 9.30 W int. Róży św. Teresy.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła.

W sobotę Uroczystość Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

W środę na mszę św. i spotkanie zapraszam dzieci I komunijne z rodzicami.

Dnia 28 września br., w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga.Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Lubanicach koło świetlicy, Surowa i Łukawy koło krzyża.

Sprzątanie : Zofia Weryszko, Eugenia Chmara,Małgorzata Leś, Bronisława Kuczko.

Msze Św. :

Wtorek – 17.00 + Józef Czarnecki

Środa – 18.00 W 19r. Ślubu Piotra i Anny

Piątek – 18.00 ++ Marianna, Teofil, Helena, Edmund, Błażej, Katarzyna, Władysław, Lubomir,

Stefan i ++ z rodz. Nowaczyńskich

Sobota – 16.00 - Ślub Pękala - Nowak

8.00 - ++ Stefan, Helena, Mieczysław, Leokadia Piaseccy,+Józef Czarnecki.

11.30 – +Zofia w 27r.śm.

Zapowiedzi :

Dominik Hamerla zam. Lubanice

Katarzyna Walewinder zam. Olbrachtów.

Dzisiaj jest: Sobota
4 Maja 2024