Drożków 12.08.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

W środę, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej o godz.9.30

Także 15 sierpnia wspominamy rocznicę bitwy warszawskiej 1920 roku – „cudu nad Wisłą” – i modlimy się za polskich żołnierzy w dniu ich święta.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

Fundacja wiaryGODni zaprasza na konferencję pt. "Czyńcie Większe Rzeczy",która odbędzie się w dniach 18-19.08.18 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Wita Stwosza 1 w Głogowie.

Sprzątanie : Maria, Katarzyna Wilk, Dominika Ezulin, Jolanta Moraczewska.

Wtorek – 18.00 + Cecylia Rak od róży św. Teresy

Środa – 9.30 – W int. Róży M.B. Rokitniańskiej

Czwartek – 18.00 - + Danuta Feret

Sobota –18.00 O bł. Boże dla Róży św. Katarzyny dla

żyjących i ++

Niedziela – XX Niedziela Zwykła – 19.08.

9.30 - W 25rocz. Ślubu Katarzyny i Romana

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

W środę, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej o godz.11.30

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

Mówcami będą: Damian Stayne, założyciel katolickiej wspólnoty Cor et Lumen Christi w Anglii, posługujący niemal na całym świecie modlitwą o uzdrowienie oraz darem proroczym. Więcej informacji na plakatach.

Sprzątanie:Stanisława Ościak, Halina, Alina, Magdalena Banasiak,

Środa – 8.00 - ++ Michał i Maria Wercholak

11.30 - W 60r. ur. Henryki

Piątek – 18.00 + Genowefa Świt w 11r. śm.

Niedziela – XX Niedziela Zwykła – 19.08.

8.00 – + Robert Graczyk

11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Łucji.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,