alt

RÓŻE RÓŻAŃCOWE DROŻKÓW:


Róża Matki Bożej Rokitniańskiej :

1. Mariasz Teresaalt
2. Ochman Helena
3. Makowska Antonina
4. Hubacz Józefa
5. Kojowska Anna
6.
7. Ginda Renata
8. Pokraka Małgorzata

9. Niedzielska Anna

10.Femlak Genowefa

11.Markiewicz Zofia

12.Szklarz Barbara

13.Wasiak Kazimiera

14.

15.Wiśniewska Bożena

16.Mariasz Małgorzata

17.Buca Mariola

18.Chmiel Janina

19.Kasperska Helena

20. Józieńko Janina

Róża św. Teresy

1.Nowosiadła Krystynaalt

2.Wilk Maria

3.

4.Rak Aniela

5.Rak Cecylia

6.Czaplicka Anna

7.Hryniewicz Józefa

8.

9.Paszkiewicz Anna

10.Czaplicka Helena

11.Markiewicz Agnieszka

12.

13.Hryniewicz Beata

14.Kalęba Maria

15.Domagalska Renata

16.

17.Papierz Stanisława

18.Kowal Halina

19.Walasik Irena

20.

Róża Św. Katarzyny

1.Hryniewicz Olgaalt

2.

3.Kozińska Maria

4.Szewczyk Janina

5.Jurkiewicz Ewa

6.Kurdyk Barbara

7.Staszak Barbara

8.Kuchta Anna

9.Krupińska Jolanta

10.Wiśniewska Maria

11.Cholewińska Bogusława

12.Janusz Rozalia

13.Paszkiewicz Regina

14.Szmidt Teresa

15.

16.Pokraka Czesława

17.Stadnik Stanisława

18.Jakubowska Krystyna

19.Kuśnierz Apolonia

Róża MB Królowej Polski

1.Barecka Zofiaalt

2.Bączkowska Stanisława

3.

4.Grektierewicz Jadwiga

5.

6.Głowka Stanisława

7.Górska Krystyna

8.Jarosz Krystyna

9.Kuśnierz Mirosława

10.Kasperska Renata

11.

12.Lipiec Maria

13.Kmetyk Aniela

14.Moraczewska Jolanta

15.

16.Kiek Teresa

17.Mucha Janina

Róża Św. Antoniego

1.Lipiec Edwardalt

2.

3.Markiewicz Kazimierz

4.Wasiak Stanisław

5.Wilk Jan

6.Markiewicz Franciszek

7.Czaplicki Jerzy

8.Jakubowski Jan

9.Witkowski Ireneusz

10.Alechno Czesław

11.Alechno Andrzej

12.Strent Grzegorz

13.Staszak Ryszard

14.Domagalski Zenon

15.Czaplicki Mieczysław

16.Bagiński Roman

17.Morawski Grzegorz

18.Moraczewski Stanisław

19.Wasiak Mirosław

20.Markiewicz Jerzy

Róża Św. Józefa

1.Femlak Stanisławalt

2.Grzesków Jan

3.

4.Rak Jan

5.Wasiak Jan

6.Mucha Józef

7.Piotrowski Ryszard

8.

9.

10.Kasperski Stanisław

11.

12.Kuśnierz Józef

13.Jakubowski Aleksander

14.

15.Jarosz Stanisław

16.

17.Femlak Roman

18.

19.Szewczyk Henryk

20.Czarnecki Jacek


Apostolat Maryjny

1. Błachnia Mariaalt

 2.Flaga Danuta

3. Piotrowski Ryszard

4.

5. Gretkierewicz Jadwiga

6. Hryniewicz Olga

7. Ochman Helena

8. Kmetyk Aniela
9. Rak Cecyliaalt

10.

11. Nowosiadła Krystyna

12. Kuśnierz Apolonia

13. Kuchta Anna

14. Janusz Rozalia

15. Wiśniewska Maria

16. Piotr Mariola

17. Kliszczak Lucyna

18. Gonia Maria

19. Gronkowska Anna

20. Hamerla Elżbieta

21. Janosz Marianna

22. Kołoda Marzena

23. Pluta Wiktoria

24. Sadowy Stanisław

25. Wercholak Helena


Róże Różańcowe LUBANICE


Róża  p. w. N. M. P. Królowej Polski

  1. Czarnecka Krystyna – zelatoralt
  2. Czarnecka Anna
  3. Bolewska Władysława
  4. Cessak Zofia
  5. Korona Halina
  6. Kaczmarek Agnieszka
  7. Kotwicka Krystyna
  8. Marszał Stanisława
  9. Staniak Wiesława
  10. Czarnecki Kazimierz
  11. Stroka Zofia
  12. Trzoska Janina
  13. Trzoska Ludwika
  14. Warchoł Agnieszka
  15. Wasilewska Bożena
  16. Wasilewska Katarzyna
  17. Szewczyk Zenona
  18. Zalewska Daniela
  19. Graczyk Stanisława
  20. Aksamitowska Katarzyna

Róża p. w. M.B. Częstochowskiej

  1. Wercholak Helena – zelatoralt
  2. Wardak Stanisława
  3. Klimowicz Rozalia
  4. Janosz Maria
  5. Pluta Wiktoria
  6. Weryszko Zofia
  7. Kuczko Bronisława
  8. Maksylewicz Krystyna
  9. Wieczyńska Janina
  10. Wrzeszcz Balbina
  11. Zalewska Helena
  12. Leś Małgorzata
  13. Słowikowska Kazimiera
  14. Główka Iwona
  15. Gretkierewicz Teresa
  16. Wiesion Janina
  17. Baranowska Irena
  18. Gronkowska Anna
  19. Dominiak Rozalia
  20. Chmara Eugenia

Róża p.w. Świętej Rodziny

  1. Wrzeszcz Janina – zelator alt
  2. Ligęza Józefa
  3. Ligęza Grażyna
  4. Jakubowska Anna
  5. Michalska Helena
  6. Banasiak Halina
  7. Jurusik Kazimiera
  8. Warcholak Zdzisława
  9. Studzińska Mariola
  10. Pękala Małgorzata
  11. Pękala Katarzyna
  12. Korman Maria
  13. Luszka Irena
  14. Luszka Katarzyna
  15. Luszka Jolanta
  16. Ratajczak Alicja
  17. Bakalarz Danuta
  18. Ziółkowska Marzena
  19. Matysik Beata
  20. Matysik Krystyna


Róża p.w. Św. Faustyny Kowalskiej

  1. Kołoda Marzena – zelator alt
  2. Kołoda Kazimiera
  3. Janosz Honorata
  4. Pietrowiak Jolanta
  5. Krawczuk Anna
  6. Pisarska Teresa
  7. Kotwicka Jadwiga
  8. Ościak Danuta
  9. Kamińska Alina
  10. Bombała Halina
  11. Fijałek Jadwiga
  12. Świt Jadwiga
  13. Niżnik Maria
  14. Nowaczyńska Wanda
  15. Kowalińska Bożena
  16. Pawlaczyk Maria
  17. Falkowska Maria
  18. Rydel Zofia
  19. Sulej Ewa
  20. Krochmal Wanda

 

Róża p. w. Niepokalanego PoczęciaN. M. P.

  1. Hamerla Elżbieta – zelator alt
  2. Polit Urszula
  3. Jurczenko Grażyna
  4. Jurczenko Janina
  5. Konopielko Zdzisława
  6. Urszulak Irena
  7. Czarnecka Wiesława
  8. Kaczmarek Maria
  9. Myśków Stanisława
  10. Konopielko Władysław
  11. Śledź Teresa
  12. Janiec Cecylia
  13. Micinowska Teresa
  14. Gonia Maria
  15. Kowalska Anna
  16. Piotr Mariola
  17. Sadowa Henryka
  18. Kliszczak Lucyna
  19. Przygocka Krystyna
  20. Gronkowska Jolanta

Róża p. w. Świętego Floriana

  1. Sadowy Stanisław – zelator alt
  2. Kołoda Ryszard
  3. Weryszko Ryszard
  4. Hamerla Jan
  5. Kołoda Czesław
  6. Pomorski Wojciech
  7. Wieczyński Tadeusz
  8. Korona Józef
  9. Winecki Tadeusz
  10. Szmidt Grzegorz
  11. Myśków Ireneusz
  12. Chmara Jan
  13. Bakalarz Krzysztof
  14. Nowaczyński Czesław
  15. Nicpoń Lech
  16. Przygocki Mirosław
  17. Micinowski Bolesław
  18. Pękala Marek
  19. Jakubowski Piotr

Dzisiejsza liturgia

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
27 Września 2022
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma,
Przedbor, Urban

Do końca roku zostało 96 dni.

Liturgia na jutro

Ulti Clocks content