Drożków 01.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w czwartek o godz. 17.30

W I czwartek miesiąca odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Intencja ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

Lipiec w tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

Sprzątanie : Maria Kozińska, Elżbieta Owsiana, Teresa Kiek, Urszula Kowal

Czwartek- 18.00 +Czesław Jasiński + Elżbieta Jabłońska w 10r. śm.

Sobota –18.00 ++ Katarzyna Franciszek Chmiel ++z rodz

9.30 – ++ Stanisław, Anna i Michał Mariasz

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

We wtorek o godz. 20.00 zebranie rady kościoła i rady sołeckiej.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w piątek o godz. 17.30

W I czwartek miesiąca odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

I sobota miesiąca msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz.9.00

W piątek przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Jest to dawne wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Pamiętajmy w modlitwach za naszych chorych parafian.

Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie : Grażyna, Barbara,Ewa, Małgorzata Łempeckie.

Środa – 18.00 W 20r. Ślubu Jolanty i Wiesława

Piątek – 18.00 ++ Adolf i Antonina Żółtańscy ++ Stanisława, Władysław Jurusik