Drożków 24.06.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XII Niedziela Zwykła Uroczystość Narodzenia św. Jana. Chrzciciela

Nabożeństwo czerwcowe 18.30.

W piątek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 17.00 Drożków i 18.00 Lubanice. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobote o godz. 14.00 na placu przy kościele odbędzie się festyn Rodzinny. Panie prosimy o upieczenie ciasta kont. Z p. Justyną Jakubowską lub p. Żanetą Paszkiewicz. Wszystkich Serdecznie Zapraszamy.

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Rozpoczęły się wakacje, okres urlopów i wypoczynku, regeneracji sił fizycznych i duchowych podczas wczasów, obozów, pielgrzymek i wycieczek. Prosimy kierowców o ograniczenie szybkości i o zachowywanie przepisów drogowych. Przepisy te obowiązują w sumieniu. Prosimy o zwrócenie uwagi na strój w miejscach kultu, szczególnie podczas Mszy św. Przypominamy rodzicom i opiekunom dzieci i młodzieży , że w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.

Sprzątanie : Antonina Makowska, Małgorzata Janda, Barbara Angelika Czarneckie.

Wtorek – 18.00 + Jan, Władysława

Czwartek – 18.00 – W 2 rocz. ur. Aliny

Piątek- 17.00 - ++ Paweł i Piotr i ++ z rodz.

Sobota – 18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Gabrieli i Marcina, Natana i Noemi

9.30 –++ z rodz. Wilk, Rak i Korman

Zapowiedzi:

Łukasz Koziński zam. Drożków

Katarzyna Zakowicz zam. Bieniów

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Nabożeństwo czerwcowe 18.30.

W środę o 19.00 spotkanie Rady Kościoła i Rady Sołeckiej w sprawie dożynek.

W sobotę o 14.00 w Drożkowie na placu przy kościele odbędzie się festyn Rodzinny. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie: Beata Magda Stroka, Alicja Kiepas, Mirosława Łempecka

Środa – 18.00 + Sylwester w 8r. śm.

Czwartek – 17.00 ++ Janina, Władysław, Leon i ++ z rodz.

Piątek – 18.00 ++Władysław, Leokadia, Piotr, Wioletka i ++ z rodz.

8.00 ++ Henryka, Maks, Waldemar

11.30 W 38r. Ślubu Andrzeja i Ireny.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,