Lubanice 08.04.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziele Wielkanocną – Lubanice

Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego,

zbiórka do puszki na Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

We wtorek 10 kwietnia, w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej polecimy Bogu tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, msza św. o 18.00.

We wtorek na msze św. i spotkanie zapraszam dzieci i rodziców przygotowującej się do I Komunii Św.

W sobotę odbędzie się pielgrzymka rowerowa do Grobu Pańskiego w Żaganiu wyjazd o godz. 9.00 spod kościoła w Drożkowie.

W niedziela o 16.00 na salkę pod kościołem w Drożkowie zapraszam Radę kościoła z Lubanic i Drożkowa na zebranie dotyczące wizytacji biskupiej w naszej parafii.

Dzisiaj  jest zmiana  Tajemnic Różańca św.

Intencja ogólna:  Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

Dzisiaj w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach o 13.00 odpust.

Sprzątanie : Renata, Urszula Mietlińska, Barbara Pietrowiak, Magdalena Suchecka

Środa – 18.00 + Irena Luszka od Róży św. Rodziny

Czwartek – 17.00 ++ Wanda i Bogusław

Piątek – 18.00 W 34r. śm. Mariana Pietrowiak ++ Franciszek i Zofia

8.00 W 30r. Ślubu Leszka i Małgorzaty.

11.30 ++ Anna Stanisław Dorsz ++ z rodziny

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocna – Drożków

Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego,

zbiórka do puszki na Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

Dzisiaj  jest zmiana  Tajemnic Różańca św.

Dzisiaj w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach o 13.00 odpust.

Sprzątanie : Jolanta Krupińska, Katarzyna Nieczypor, Katarzyna Podlejska, Halina Jaremko

Wtorek – 18.00 W int. Ofiar Katastrofy Smoleńskiej – róża Św. Antoniego.

Czwartek - 18.00 ++ Józef, Julia, Franciszek, Zofia.

Sobota - 18.00 + Stanisław, Stanisława + Józef

9.30 ++ Wanda, Wacław ++ z rodz. Kasperskich i Szklarz.

Zapowiedzi:

Edyta Jarosz - Matysiak