Lubanice 03.12.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu - Lubanice

Dzisiaj I Niedziela Adwentu.

W tym tygodniu przypada I czwartek, odwiedziny chorych z Komunią św., 14 grudnia.

Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny i rozprowadzane są świece Caritas w cenie mała 6 zł. ; duża – 13 zł.

W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W następnym tygodniu w niedziele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe we wtorek 12.12. odbędzie się spowiedź przed świętami.

Roraty o godz. 7.00 w środę i piątek.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Zmiana Tajemnic Żywego Różańca

Intencja ogólna: Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowywaniu nowych pokoleń.

Sprzątanie: Katarzyna Dominiak, Bogumiła Czaja, Agnieszka Trzoska, Marzena Winecka.

Środa –7.00 Dziękczynna dla Kamili i Antoniego

Piątek – 18.00W int. Róży Niepokalanego Poczęcia

Sobota – 16.00 O zdrowie i bł. Boże dla Krystyny w 50r.ur. Od rodziny, męża, dzieci i wnuków.

8.00 ++ Artur Rabiego, Piotr Wertelecki

11.30 +Barbara Janiewicz

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu – Drożków

Dzisiaj I Niedziela Adwentu.

W tym tygodniu przypada I czwartek  miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią św., 14. Grudnia.

Za tydzień zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny w cenie : mała 6 zł, duża 13 zł.

Roraty o godz. 7.00 w wtorek i czwartek.

W piątek  8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W następnym tygodniu w niedziele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe we wtorek 12.12. odbędzie się spowiedź z racji I czwartku piątku miesiąca i przed świętami.

Zmiana Tajemnic Żywego Różańca

Intencja ogólna:Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowywaniu nowych pokoleń.

Sprzątanie: Elżbieta Markiewicz, Marzena Banaś Małgorzata Mariasz, Ewelina Urszulak.

Wtorek – 7.00

Czwartek- 7.00

Piątek- 16.30 O zdrowie i bł. Boże dla członków Róży św. Katarzyny + Maria Hryniewicz

Sobota-17.00

9.30 ++ Anna, Gerard Leokadia ++ z rodz.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,