Drożków 08.10.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.

Dzisiaj Suma Odpustowa w Lubanicach o godz. 11.00 pod przewodnictwem Ks. Ryszarda Walner

Codziennie różaniec o godzinie 17.30. W niedzielę przed Mszą Św.

W sobotę 14 października Dzień Edukacji Narodowej, swoje święto obchodzą nauczyciele i wychowawcy pamiętajmy o nich w modlitwach.

Za tydzień XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja życia” zbiórka do puszki na fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia dla stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Zachęcamy do zapoznania się z Vademecum Wyborczym Katolika opublikowanym przez Konferencję Episkopatu Polski. Wywieszone jest na tablicy ogłoszeń.

Przygotowanie dorosłych do bierzmowania rozpoczyna się dzisiaj w parafii św. Józefa w Żarach o godz. 19.00

Msze Św.

Wtorek – 18.00 + Józef Hryniewicz w 6r.śm

Czwartek - 18.00 W int. Róży Św. Teresy

Sobota – 18.00 W 25r.ślubu Anny i Piotra

XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023r.

9.30 +Jadwiga Poźniak

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 17.30. W niedzielę przed Mszą Św.

Sprzątanie: Rodzina Nowożeńców

Środa – 18.00 + Janusz Wardak w 1r.śm

Piątek – 18.00 +Bolesław Paluch Syn++Genowefy i Ludwika Paluch (int. z Drożkowa)

Sobota – 15.00 Ślub – Hamerla - Śliwkiewicz

XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023r.

08.00 + +Irena, Jerzy, Stanisława, Maria, ++babcie i dziadków

11.30 ++Jadwiga i Stanisław Przybyła oraz ++ z rodziny

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności : +Anna Gronkowska 90l. Oraz Wiesława Czarnecka 66l. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci.

Zapowiedzi 3:

Joanna Hamerla