Drożków 10.09.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

w piątek, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Od 10 do 16 rozpoczną się  kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania. Będzie to również Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W przyszłą niedziele jest zbiórka do puszek na KUL i Wydział Filozoficzno –Teologiczny w Zielonej Górze.

W tym tygodniu patronują nam:
• 13 IX – św. Jan Chryzostom (ok. 349-407), biskup i doktor Kościoła, który zasłynął jako wielki obrońca czystości wiary i moralności, kaznodzieja i pisarz, obrońca ubogich (wspomnienie obowiązkowe);
•16 IX – św. Korneliusz, papież, i św. Cyprian, biskup; obydwaj gorliwie bronili wiary chrześcijańskiej i ponieśli śmierć męczeńską w połowie III wieku.

Wtorek - 18.00 + Ludwik w 30r.śm

Czwartek – 18.00 + Stanisława Kominek w rocz. śm.

Sobota – 18.00 + Teresa w 9r.śm i +Antoni

XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023r.

9.30 +Maria, Józef ++z rodz Grechów

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W piątek, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Od 10 do 16 września rozpoczną się  kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania. Będzie to również Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W zakrystii do nabycia kalendarze na 2023r. 15zł

W tym tygodniu patronują nam:

Sprzątanie :

Środa – 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski zprośbą o dalsze bł.Boże dla całej rodziny

Piątek – 18.00 +Ryszard Pietrowiak w 1r.śm.

Sobota – 16.30 Ślub Siwa - Miciniowski

XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023r.

8.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Hani w 6r. ur.

11.30 + Krystian w rocz śm. ++Władysława i Stefan i ++ z rodz.

Zapowiedzi 3:

Anita Siwa zam. Lubanice