Drożków 05.03.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie– II Niedziela Wielkiego Postu - Drożków

Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”

Dzisiaj imieniny obchodzi Biskup pomocniczy Adrian Put. Pamiętajmy o Nim w modlitwie i życzeniach.

W środę 8 marca, obchodzimy też Dzień Kobiet. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich niewiastach, polecajmy ich życie Panu Bogu i Maryi.

Od 16 do 18marca rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne które wygłosi Ks. Marek Ogrodowiak z Żagania

W czwartek na drogę krzyżową, msze św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakr. Bierzmowania.

Droga krzyżowa w czwartek o godzinie 17:30

INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA MARZEC 2023 R

Za ofiary nadużyć

Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła wyrządzonego im przez członków wspólnoty kościelnej, aby właśnie w Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i swoje cierpienia.

Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św.

Jak co roku Caritas rozprowadza świece wielkanocne w cenie po 20.00 zł – by wesprzeć ubogich. Zachęcamy do nabycia świec wielkanocnych w zakrystii.

Zbieramy na kwiaty do Bożego Grobu do p. Teresy Mariasz

Sprzątanie: Stanisława, Bączkowska, Teresa Matusiewicz, Cecylia, Maria Rak

Wtorek – 18.00 –++Helena i Kazimierz

Środa – 17.00 + Józef od mamy

Czwartek – 18.00 – +Franciszek w 5r.śm

Sobota – 18.00 - O zdrowie i bł. Boże dla Józefa z okazji imien.

Niedziela – III Niedziela Wielkiego Postu- 12.03.2023r.

– 9.30 – ++Czesława,Michał,Regina Czaplickich

Polecamy prasę katolicką.

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu – Lubanice

Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu, zbiórka do puszki na Misje– Ad gentes

W piątek na drogę krzyżową, msze św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakr. Bierzmowania.

INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA MARZEC 2023 R

Za ofiary nadużyć

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.

Sprzątanie : Monika, Grażyna, Aneta Łempeckie, Marta Matejkowska.

Msze św

Środa – 18.00 ++Jan,Jan, Roman

Piątek – 18.00 O zdrowie i bł.Boże dla Julki w 11r.ur.

Niedziela – III Niedziela Wielkiego Postu- 12.03.2023r.

8.00 +Jan, Leokadia

11.30 ++Maria i Edward w 2 rocz. śm.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,