Lubanice 05.02.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła - Lubanice

Dzisiaj V Niedziela Zwykła w roku liturgiczny.

W sobotę 11 lutego przypada M.B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic żywego różańca .

Kino „Pionier“ zaprasza na film pt. „Medjugorie“ w środę o godz. 18.00. Cena biletu 13 zł.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszą Świętej będzie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic żywego różańca .

Intencja na luty

Za parafie – Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących

W parafii p.w. N.S.P.J. w Żarach odbędzie się kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie 12 lutego w niedzielę o godz. 18,00 Mszą św. Spotkania odbywać się będą w tygodniu o godz. 19.00

W czwartek 9.02 o godz. 18.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca w Żarach odbędzie się Msza Św za zakochanych z wprowadzeniem relikwii św. Walentego. Po mszy św. błogosławieństwo relikwiami świętego.

Niedziela VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023r.

8.00 Z okazji ur, Katarzyny, Marysi, Dominika i Jana

- 11.30 ++Rozalia i Karol Michalscy.

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła - Drożków

Dzisiaj V Niedziela Zwykła w roku liturgiczny.

W sobotę 11 lutego przypada M.B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

Intencja na luty

Sobota – 17.00 + Genowefa w 6r.śm

Niedziela VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023r.

9.30 +Janina Kazimierz Kurdyk

Polecamy prasę katolicką.