Drożków 13.11.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.

Obchodzimy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku obejmujemy szczególną modlitwą prześladowanych chrześcijan. Dzisiaj jet zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

We wtorek na mszę św i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania.

W przyszłą niedziele uroczystość Jezusa Chrystusa , Króla Wszechświata- ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

W przyszłą niedzielę Święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Zbiórka do puszki na Seminarium.

W parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach w dniach od 21 do 26 listopada. Prelekcje będą codziennie o g. 18:45 w kościele.

Zapraszamy na kolejne czuwanie modlitewne „Żary dla Jezusa” 19.11.22 w Kościele Podwyższenia Krzyża. O godzinie 18 odprawimy Mszę Świętą, a zaraz po niej będziemy modlić się prosząc Boga o uzdrowienie. Gościem tego wieczoru będzie Marcin Zieliński - świecki ewangelizator, lider katolickiej wspólnoty charyzmatycznej Głos Pana.

Wtorek – 17.00+ Adolf Kominek w rocz. śm

Sobota –17.00 - ++Jadwiga, Roman, Jan, Janina Flaga

Niedziela Chrystusa Króla. 20.11.2022r.

9.30 + Zofia,Józef,Stanisława,Henryk, Maria, Małgorzata, Janina

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.

W środę na mszę św i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania.

Sprzątanie” Pisarska Teresa, Tomaszewicz Katarzyna, Urszulak Anna, Czarnecka Natalia.

Środa – 17.00 ++Zygmunt,Jan Pluta +Władysław Cieślewicz

+Wiktoria Pluta.

Czwartek – 17.00 +Janusz Wardak w miesiac po śm.

Piątek – 17.00 ++z rodz.Weryszko++Józef, Maria,Jadwiga

Niedziela Chrystusa Króla -20.11.2022r.

8.00 - ++z rodz. Chmara i Krukowskich+Stanisław Różewicz

11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Antka i Leona

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,