Drożków 16.10.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

Dziś przypada kolejna rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II módlmy się o Bożę opiekę dla całej naszej ojczyzny.

We wtorek, 18 października, przypada w liturgii święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Wspierajmy modlitwą wszystkich pracowników służby zdrowia.

W sobotę, 22 października, w liturgii będziemy wspominać Świętego Jana Pawła II.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów, uiszczanie opłat za groby. Kartki na wypominki przy wyjściu z kościoła.

Najbliższa niedziela, 23 października, w Kościele będzie Niedzielą Misyjną. Naszą modlitwą i ofiarami będziemy wspierać wszystkich pracujących na misjach. Taca idzie na działalność misyjną Kościoła

Sprzątanie : Czesława Pokraka, Maria Ostrowska, Alicja Wolak, Renata Domagalska

Wtorek – 17.00 ++Jacek, Józef, Michalina, Stanisław

Sobota – 17.00 + Elżbieta Gołąb

Niedziela XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022r.

- 9.30 W int. Róży św. Teresy.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

Za tydzień w niedzielę wolontariusze bedą rozprowadzać żonkile „Pole Nadzieji” na hospicjum Brata Alberta,

Sprzątanie : Ewa Garbowska, Jadwiga i Sylwia Świt,Rozalia Klimowicz, Izabela Micinowska

Msze Św.

Środa – 17.00 - +Henryk Zalewski + Mateusz

Czwartek - 17.00 - + Ryszard Pietrowiak w miesiąc po śm.

Piątek –17.00- ++Bożena Ryszard Fila ++Gabriela, Eugeniusz Kaczyńscy++Marianna Paweł Sarlińscy

Niedziela- XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022r.

8.00 – ++Ignacy Kazimiera Czaja++Marianna Józef Zapolscy ++z rodziny

11.30 –W r. Ślubu Janiny i Tadeusza

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,