Drożków 09.10.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

Dzisiaj obchodzimy XXII. Dzień Papieski, możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

W piątek Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

W sobotę, 15 października, przypada w kalendarzu liturgicznym wspomnienie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezusa.

Za tydzień rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych.

Prosimy o płody rolne dla sióstr które można składać u pani Mariasz.

Prosimy uiszczać opłaty za groby na cmentarzu.

Wtorek -17.00– W 10r. Śm o dar nieba +Jadwigi Alechno

Sobota- 17.00 - +Jadwiga Alechno w 10r.śm +Mieczysław Buca w 33r.śm.

Niedziela XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2022r.

- 9.30 ++z rodziny Markiewicz i Ogrodowicz

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.Liczenie wiernych na mszy św.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30

Za tydzień rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych,

Prosimy o wpłacanie za prenumeraty gazet.

Środa –17.00 ++Maria, Franciszek, Albina, Kazimierz

Czwartek – 17.00 ++Edward Kowalski z okazji imienin.

Piątek - 17.00 + Jadwiga Poźniak

Niedziela – XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2022r