Drożków 02.10.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

Za tydzień XXII Dzień Papieski zbiórka do puszki na fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia dla stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

We wtorek, 4 października, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek W.N.S i okazja do spowiedzi św. 16.30

Odwiedziny chorych w czwartek.

W piątek 7 października – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa – patronka wspólnot Żywego Różańca.

Prosimy o płody rolne dla sióstr które można składać u pani Mariasz.

Zmiana tajemnic Różańcowych – Październik 2022r.

O Kościół otwarty na wszystkich

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Sprzątanie : Halina Jaremko, Żaneta Paszkiewicz, Katarzyna Bagińska, Iwona Stent.

Czwartek - 17.00 O zdrowie i bł. Boże dla Julki w 4r. ur. i Lenki

Sobota – 17.00 W 2r.śm. Piotra

Niedziela XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2022r.

9.30 + Józef Hryniewicz w 5r.śm.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

W środę, 5 października, będziemy wspominać w liturgii Świętą Siostrę Faustynę Kowalską, msza św. w int. Róży św. Faustyny o godz. 17.00

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek W.N.S i okazja do spowiedzi św. 16.30

Odwiedziny chorych w czwartek.

Sprzątanie: Beata Wardak, Grażyna,Daria Czaja, Halina Bilecka.

Msze

Wtorek – 17.00 + Irena ++z rodziny

Środa –17.00 W int. Róży św. Faustyny

Piątek – 17.00 + Zofia Pietrowiak w 31r.śm.

Niedziela XXVIII Niedziela Zwykła- 09.10.2022r

13.00 - ++ Jerzy, Stanisław, Maria oraz ++ babcie i dziadkowie

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

5 Maja 2024
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,