Drożków 04.09.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W czwartek 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Polecając Bożej Opatrzności za przyczyną i wstawiennictwem Matki Bożej przyszłoroczne plony, błogosławieństwo ziarna pod zasiew podczas Mszy Świętej.

W niedzielę 11.września odpust parafialnym.Suma odpustowa godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks. Tomasz Szydełko wikary z Jasienia

Zmiana tajemnic Żywego Różańca

Intencja na wrzesień - 2022

O zniesienie kary śmierci

Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata

W sobotę 10 września pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza początek uroczystości 9.30

Kurs przedmałżeński w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach od 11.09 rozpoczęcie Mszą Św. O 18.00

Sprzątanie : Sylwia Morawska, Beata Włodarczyk, Anna Bączkowska, Magda Lipiec, Adrianna Mucha, Magdalena Lipiec, Bożena Wiśniewska, Justyna Jakubowska.

Czwartek– 18.00 + Krzysztof

Sobota – 18.00 + Maria w 27r.śm.++z rodziny

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022r

13.00 +Ks. Ludwik Lewandowski ++ Jego rodziców int.od rodziny

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W niedzielę 11.września odpust parafialny w Drożkowie.Suma odpustowa godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks.Tomasz Szydełko wikariusz z Jasienia

Sprzątanie : Krystyna Styś, Ludwika Amiłowska, Maria Kafarowska, Teresa Śledź.

Wtorek - 18.00 - W 13r. ur. Kasi o zdrowie i bł .Boże

Środa – 18.00 +Anna w 1r.śm +Zbigniew

Czwartek – 17.00 ++Maria, Matylda, Feliks, Władysław,Jan, Zofia

Piątek – 18.00 ++Jan, Leokadia, Kazimierz, Tadeusz

Sobota - 16.00 W int. Strażaków OSP Lubanice w 75r. Powstania

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2022r.

8.00 – W int. Wojtka w 11r.ur.

11.30 – W rocz. Ślubu Anny i Michała

Dzisiaj jest: Czwartek