Lubanice 31.07.2022r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła

Jutro, 1 sierpnia, przypada 78. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Wszystkich, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny, będziemy polecać w modlitwie miłosiernemu Bogu.

W czwartek, 4 sierpnia, w liturgii wspominamy Świętego Jana Marię Vianneya, patrona proboszczów.

W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.

W piątek W.N.S. okazja do spowiedzi o godz. 17.30

W piątek odwiedziny chorych z komunią św

Sierpień, który w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego wyrzeczenia oraz wpisania się do sierpniowej księgi trzeźwości.

W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca

Intencja na sierpień jest następująca: Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

Sprzątanie: Katarzyna Kielczyk ,Aneta, Wiktoria Ościak, Mariola Piotr.

Środa – 18.00 ++Fabian, Maria, Jan Wieczyńscy.

Piątek – 18.00 +Graczyk Robert w rocz. śm. ++Józef i Stanisława Graczyk

Niedziela -XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022r.

8.00 – W 85r.ur. Marianna prosząc o zdrowie i bł. Boże

11.30 - +Michał, Maria, Małgorzata Wercholak.

Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła– Drożków

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła

W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.

W czwartek W.N.S. okazja do spowiedzi o godz. 17.30

W piątek odwiedziny chorych z komunią św

I sobota miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najświętszego Serca Maryji o godz. 9.00 w Lubanicach

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Czwartek – 18.00 – W rocz. śm. +Marii i Bolesława Gretkierewicz ++z rodz.

Sobota – 18.00 W 18r. ur. Wojtka oraz 50r. Ślubu Zofii i Kazimierza

Niedziela -XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022r.

9.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Martyny, Alinki, Ani i Amelki

Dzisiaj jest: Sobota