Drożków 03.07.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła.

Proszę o wpłaty na prenumeratę gazet.

W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej.

Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca.

Wyjeżdżam na urlop w razie potrzeby proszę kontaktować się z Ks. Piotrem Napieralskim ze Złotnika.

Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca

INTENCJA APOSTOLSTWA MODLITWY NA LIPIEC JEST NASTĘPUJĄCA;

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Także:  O łaskę, by czas wakacji i urlopów stał się okresem zacieśniania relacji z Bogiem i czasem duchowego „ładowania akumulatorów” na dalszą codzienność.

Za tydzień zbiórka do puszki na Świętopietrze.

Trwają wakacje, urlopy.  Zachęcamy naszych parafian do chrześcijańskiego wykorzystania wczasów, obozów, pielgrzymek i wycieczek. W sumieniu jesteśmy zobowiązani do zachowania przepisów o ograniczeniu szybkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych.

Zwracamy uwagę na strój w miejscach kultu, szczególnie podczas Mszy św.

Niedziela – XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022r.

9.30 – ++Franciszek++rodziców Antonina i Władysław++Jan, Konstanty +bracia

Zapowiedzi I :

Grzegorz Koziński zam.Drożków

Martyna Drozdowska zam.Żary

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła.

Proszę o wpłaty na prenumeratę gazet.

Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca.

Za tydzień zbiórka do puszki na Świętopietrze.

Zwracamy uwagę na strój w miejscach kultu, szczególnie podczas Mszy św.

Niedziela – XV Niedziela Zwykła – 10.07.2021r.

8.00 – + Jan Pluta w rocz. śm.

11.30 - ++Barbara,Helena,Antoni,Jan,Feliks Janiewicz ++Julian i Michał Sadowy.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024