Lubanice 26.06.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Nabożeństwo czerwcowe do czwartku o godz 18.30

W tym tygodniu przypada pierwszy pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek W.N.S i okazja do spowiedzi św. 17.30

Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek

W I sobotę miesiąca msza św. i nabożeństwo ku Niepokalanemu Sercu NMP. W Lubanicach o godz. 9.00 oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Także:  O łaskę, by czas wakacji i urlopów stał się okresem zacieśniania relacji z Bogiem i czasem duchowego „ładowania akumulatorów” na dalszą codzienność.

Lipiec w tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

Sprzątanie: Lucyna Kliszczak, Krystyna Kornela Przygockie, Karolina Stefańczyk.

Środa – 18.00 W 43r.ślubu Kazimiery i Andrzeja

Czwartek – 17.00 - +Tadeusz Drzewiecki w miesiąc po śm.

Piątek – 18.00 ++Marian, Maria, Pelagia,Tadeusz

Sobota- 9.00

15.00 – Ślub - Arkadiusz Kołoda – Aneta Rybak

Niedziela XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022r.

8.00 W 12r. Ślubu Magdy i Rafała oraz Ani i Andrzeja w 13r.śl.

11.30 ++Antonina, Adolf Żółtańscy,++Maria,Stanisław,Jan Banasiak ++dziadków i babcie

Zapowiedzi 3:

Arkadiusz Kołoda zam. Lubanicach

Aneta Rybak zam. Bieniów

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Nabożeństwo czerwcowe do czwartku o godz 18.30

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

W I piątek miesiąca odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie :Anna Beata Hryniewicz, Rozalia Piotrowska, Bożena Wisian.

Wtorek – 18.00 ++Henryk, Józef, Elżbieta,Jarosław

Czwartek- 18.00 +Franciszek, Krystyna Żółtańscy ++z rodziny