Drożków 20.03.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu - Drożków

Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu

Od dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi Ks. wikariusz Tomasz Szydełko z parafii Matki Bożej Różańcowej w Jasieniu.

W poniedziałek zapraszamy do sakramentu pokuty od godz. 17.30 , o 18.00 msza św. z nauką.

Droga krzyżowa w czwartek o godzinie 17:30

Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św.

Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu p. Teresy Mariasz

W piątek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia obchodzimy Dzień Świętości Życia. Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Jak co roku Caritas rozprowadza świece wielkanocne w cenie po 20.00 zł – by wesprzeć ubogich. Zachęcamy do kupna świec wielkanocnych

Poniedziałek – 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej.

Wtorek - 18.00 + Józef w 40r. śm. + Maria , prosząc o łaskę Zbawienia.

Czwartek – 18.00 +Maria Lipiec od rodziny Młynarczyk Anny i Marcina

Sobota – 18.00 +Franciszek ++rodzice ++Antonina i Władysław

Niedziela – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022r.

9.30 ++Zofia, Henryk

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu – Lubanice

Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.

W poniedziałek zapraszamy do sakramentu pokuty od godz. 16.00 , o 16.30 msza św. z nauką.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.

Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu u P. Bronisławy Kuczko, p. Elżbiety Hamerla, p. Stanisław Sadowy

Poniedziałek – 16.30

Wtorek - 16.30

Środa – 18.00 ++Władysław, Józefa, Eugeniusz Pawlaczyk

Piątek – 18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Karoliny i Mateusza oraz dla Mai w 6r.ur. i Zuzi w 4r.ur

Niedziela – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022r.

8.00 +Arkadiusz Korona w 5r.śm.+ z rodziny

11.30 + Jan, Leokadia