Drożków 27.02.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VIII Niedziela Zwykła - Drożków

Dzisiaj VIII Niedziela Zwykła,dziś również rozpoczyna się 55 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu, została wystawiona księga trzeźwości.

W środę Popielec, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu Msza św. o godz. 18:00 , przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego postu, tzn. trzy posiłki bez mięsne w tym jeden do syta.

W środę Popielcową dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów.

W środę rozpoczynamy także dni modlitwy o ducha pokuty. Prośmy w osobistej modlitwie o błogosławione owoce wielkopostnej przemiany w naszym życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym i narodowym.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi w czwartek w czasie drogi krzyżowej

Droga krzyżowa w czwartek o godzinie 16:30

Odwiedziny chorych z komunią św w sobotę

Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św.

Za tydzień zmiana tajemnica Żywego Różańca

Wtorek – 17.00 ++ Grażyna, ++z rodzz. Jakubowskich i Kuchta

Środa Popielcowa – 02.03.2022r

- 18.00 ++ Tadeusz, Jan, Stanisław + Franciszkaw 19r.śm ++ z rodziny Szydełko

Czwartek – 17.00 + Władysława Feret

Sobota – 17.00 + +Emilia, Jan Krupińscy

Niedziela –I Niedziela Wielkiego Postu – 16.03.2022r.

9.30 - +Maria Lipiec od rodz. z Białegostoku.

Ogłoszenia duszpasterskie – VIII Niedziela Zwykła - Lubanice

Dzisiaj VIII Niedziela Zwykła, dziś również rozpoczyna się 55 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu, została wystawiona księga trzeźwości.

We wtorek, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

W środę Popielec, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu Msza św. o godz. 16:30 , przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego postu, tzn. trzy posiłki bez mięsne w tym jeden do syta.

W piątek , 4 marca, przypada liturgiczne święto Świętego Kazimierza, królewicza.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca,okazja do spowiedzi w piątek w czasie drogi krzyżowej

Odwiedziny chorych z komunią św w sobotę

Droga krzyżowa w piątek o godzinie 16:30

Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św.

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie:

Środa Popielcowa – 02.03.2022r.

16.30 +Jan, Roman, Jan

Piątek – 17.00