Lubanice 16.01.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła - Lubanice

Dzisiaj II Niedziela Zwykła roku liturgicznego.

Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu.

Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W piątek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a w sobotę 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

W sobotę 22 stycznia przypada XXXVI rocznica śmierci Sługi Bożego Wilhelma Pluty. Modlimy się o rychłą beatyfikację.

Prosimy o ofiary na ubezpieczenie kościoła i seminarium duchowne , w wejściu do kościoła znajdują się kopert , składamy je na tace bądź do zakrystii. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

Środa – 17.00 +Jan Rybak

Piątek – 17.00 +Jan Rybak

Niedziela- III Niedziela Zwykła- 23.01.2022r.

8.00 + Stanisława Graczyk w 1r.śm. ++Józef i Robert Graczyk

11.30 + Jan Rybak

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła - Drożków

Dzisiaj II Niedziela Zwykła roku liturgicznego.

Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu.

Poniedziałek – 9.00 + Jan Rybak

Wtorek – 9.00 + Jan Rybak

Czwartek – 9.00 + Jan Rybak

Sobota – 17.00 + Jan Rybak

Niedziela – III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

9.30 W int. Moniki, Kingi, Zuzanny z ok. ur.

O zdrowie i bł. Boże

Polecamy prasę katolicką.