Lubanice 26.12.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Bożego Narodzenia – Lubanice

Dzisiaj I Niedziela Bożego Narodzenia – Święto św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa i św. Szczepana. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz św. Szczepana poświęcenie ziarna. Zbiórka do puszki na KUL i IFT w Zielonej Górze.

Jutro, 27 grudnia, obchodzimy święto Świętego Jana, Apostoła i Ewangelisty.

We wtorek, 28 grudnia, przypada liturgiczne święto Świętych Młodzianków.

W piątek przypada ostatni dzień 2021 roku. O godz. 16:30 będziemy sprawować nabożeństwo na zakończenie roku, by podziękować P. Bogu za łaski otrzymane w tym czasie oraz prosić o darowanie wszelkich win i o błogosławieństwo na kolejny rok.

W sobotę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

W przyszłą niedzielę Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Wtorek -9.00 ++Jan,Józef,Aniela Franciszek.

Piątek Stary Rok – 16.30

Sobota - Nowy Rok – 01.01.2022r.

9.00 ++Irena,Adam,Arkadiusz Jan Korona ++Anna Stanisław Dorsz

11.30 +Jan Rybak

Niedziela – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022r

8.00 + Jan Rybak

11.30 + Przemek Galicki w 2r.śm. ++z rodz. Galickich i Bernat

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę po Bożym Narodzeniu Święto św. Rodziny – Drożków

Dzisiaj Niedziela św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa i św. Szczepana. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz św. Szczepana poświęcenie ziarna. Zbiórka do puszki na KUL i IFT w Zielonej Górze.

We wtorek, 28 grudnia, przypada liturgiczne święto Świętych Młodzianków.

W piątek przypada ostatni dzień 2021 roku. O godz. 18:00 będziemy sprawować nabożeństwo na zakończenie roku, by podziękować P. Bogu za łaski otrzymane w tym czasie oraz prosić o darowanie wszelkich win i o błogosławieństwo na kolejny rok.

W przyszłą niedzielę Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Czwartek – 9.00

Piątek- 31.12.2021r-Stary Rok

18.00 – W 52r. ślubu Marii i Edwarda. Janiny i Józefa.

Sobota – 01.01.2022r. – Nowy Rok

10.30 –Dziękczynna-błagalna za otrzymane łaski w Starym Roku z

prośbą o bł. Boże w Nowym Roku dla całej Parafii-od Róż Różańcowych.

Niedziela – 02.01.2022r.

9.30 Dziękczynna za Stary Rok z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej w Nowym roku dla całej rodziny.

Polecamy prasę katolicką.

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitych łask Bożych. Parafianom i gościom spokojnej i miłej niedzieli oraz udanego tygodnia

Dzisiaj jest: Sobota
27 Kwietnia 2024