Lubanice 24.10.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.

Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, w wielu kościołach świętujemy rocznicę poświęcenia własnego kościoła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

W czwartek w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.

W czwartek dzień imienin Ks. Bp. Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

W najbliższą sobotę 30 października o godz. 10,00 ks. biskup Tadeusz Lityński dokona  konsekwencji kościoła Miłosierdzia Bożego w Żarach. Do udziału w tym historycznym wydarzeniu wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj wonotariusze bedą rozprowadzać żonkile „Pole Nadzieji” na hospicjum Brata Alberta

Za tydzień zbiórka do puszki na Misje.

Sprzątanie : Małgorzata Wardak, Henryka Sadowa, Magdalena Chrabczak, Anna Sadowa.

Msze św.:

Środa – 17.00 ++Tadeusz, Jan, Leokadia, Kazimierz

Czwartek – 17.00++Tadeusz, Rozalia, Tadeusz ++ z rodziny.

Piątek – 17.00

Niedziela- XXXI Niedziela Zwykła 31.10.2021r.

8.00 – W 40 ślubu Wanda i Czesław Nowaczyńscy.

Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła.

Za tydzień zbiórka do puszki na Misje.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

W czwartek w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.

modlitwie.

W najbliższą sobotę 30 października o godz. 10,00 ks. biskup Tadeusz Litiński dokona  konsekwencji kościoła Miłosierdzia Bożego w Żarach. Do udziału w tym historycznym wydarzeniu wszystkich serdecznie zapraszamy.

Sprzątanie: Agnieszka Femlak, Maria, Magdalena Wilk, Jolanta Alechno.

Wtorek – 17.00 ++ Zofia, Stefania, Józef Jakubowscy

Sobota –17.00 ++Genowefa i Kazimierz Kułakowscy

Niedziela XXXI Niedziela Zwykła -31.10.2021

9.30 -

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

28 Kwietnia 2024
Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest,