Drożków 10.10.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30.

Dzisiaj obchodzimy 21. Dzień Papieski, a w piątek, 16 października będziemy wspominać 43. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

We wtorek na różaniec mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania.

W czwartek Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami. W tym dniu zapraszamy na msze św. w ich intencji o godz. 17.00

Prosimy o płody rolne dla sióstr które można składać u pani Mariasz.

Prosimy uiszczać opłaty za groby na cmentarzu.

Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych.

W wejsciu do kościoła można zabrać ze sobą formularze wypominków.

Sprzątanie : Stanisława Bączkowska, Teresa Matusiewicz, Aniela i Cecylia Rak.

Wtorek -17.00– +Józef Hryniewicz w 4r.śm. ++Jego rodzice ++Maria i Edward

Czwartek -17.00 W int. Wychowawców, Nauczycieli i Księży.

Sobota- 17.00 - ++Maria, Józef ++z rodziny

Niedziela XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021r.

- 9.30 O zdrowie i bł. Boże dla Urszuli i Krzysztofa w 35r.ślubu oraz za Marka, Michała i Darka.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 16.30

Dzisiaj obchodzimy 21. Dzień Papieski, a w sobotę, 16 października będziemy wspominać 43. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W środę na różaniec mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania.

Prosimy o wpłacanie za prenumeraty gazet.

Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych.

W wejsciu do kościoła można zabrać ze sobą formularze wypominków.

Sprzątanie : Katarzyna, Małgorzata Dominiak, Marzena Winecka, Trzoska Agnieszka.

Środa –17.00 + Barbara Więckowska w 1r.śm.

Piątek - 17.00 ++rodziców, rodzeństwo, dziadków z rodz. Sadowych i Nowakowskich.

Niedziela – XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021r

8.00 – ++Jadwiga, Aniela ++z rodziny