Drożków 12.09.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary.

Dnia 15 września na Świetlicy wiejskiej w Drożkowie odbędzie się zebranie wiejskie. Tematem zebrania będzie podział środków funduszu sołeckiego na rok 2022, zmiana planu zagospodarowania przestrzennego firma która stawia farmy fotowoltaniczne dla naszej miejscowości.

W czwartek zapraszam na mszę świętą i spotkanie młodzież która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania oraz młodzież z klasy 7 z rodzicami.

W sobotę 18 września świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.

Kościół przeżywa dzisiaj również dzień modlitwy w intencji środków społecznego przekazu. Prośmy o rzetelność i poszanowanie chrześcijańskich wartości dla wszystkich pracowników mediów. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich.

Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali uroczystości związane z Odpustem Parafialnym.

Czwartek – 18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Elżbiety i Mariusza w 20r.ślubu

Sobota – 18.00 W 7r.śm. +Teresy Matusiewicz oraz +Antoni

Niedziela- XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021r.

9.30 + Stanisława Kominek

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W środę zapraszam na mszę świętą i spotkanie młodzież z klasy 7 z rodzicami w związku przygotowania się do sakramentu bierzmowania

W piątek zapraszam na mszę świętą i spotkanie młodzież która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania

W sobotę 18 września świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.

Dziękujemy Darkowi Kmiecikowi za wykoszenie cmentarza

Msze Św. :

Środa – 18.00 + Krystian, ++Władysława,Stefan, Zbigniew ++z rodziny.

Piątek – 18.00 ++Katarzyna i Wojciech Chmara ++Józef,Maria Weryszko

Niedziela XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021r.

8.00 – W int. Karola w 9.r.ur. Z prośbą o zdrowie i bł. Boże

11.30 – ++ Maria, Michał, Małgorzata Warcholak ++Katarzyna, Michał Senyk