Drożków 05.09.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

Dzisiaj w Polsce jest zbiórka na puszek na Afganistan. Wspieramy modlitwą i ofiarą ten cierpiący naród.

W czwartek na 19.00 na świetliczce przy kościele spotkanie zapraszam rodziców I Komunijnych.

W środę 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Polecając Bożej Opatrzności za przyczyną i wstawiennictwem Matki Bożej przyszłoroczne plony, błogosławieństwo ziarna pod zasiew podczas Mszy Świętej.

W sobotę odbedą się Dożynki Parafialne w Surowej. Rozpoczęcie Mszą Św. O godz. 11.30.

W niedzielę 12.września odpust parafialnym.Suma odpustowa godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Piotr Piestrzyński

Za tydzień w Warszawie o godz. 12.00 będzie beatyfikacja Ks Kardynała Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego.

W piątek na 17.00 zapraszam mieszkańców do pomocy przy porządkowaniu terenu wokół kościoła na uroczystość odpustową naszej parafii.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca

Intencja powszechna — Ekologicznie zrównoważony styl życia

Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują

Sprzątanie : Aniela Kmetyk, Antonina Makowska, Małgorzata Janda, Monika Kasperska, Barbara, Angelika Czarneckie, Maria Kozińska, Gabriela Gretkierewicz.

Sobota – 18.00

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021r

12.00 Suma Odpustowa

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W piątek na msze św i spotkanie zapraszam rodziców i dzieci I Komunijnych.

W niedzielę 12.września odpust parafialny w Drożkowie.Suma odpustowa godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Piotr Piestrzyński

Sprzątanie : Barbara, Iwona Czarneckie, Maria Gonia, Anna Śledź

Wtorek – 18.00++ Maria, Feliks, Władysław, Matylda, Jan, Aniela, Zofia

Środa – 18.00 ++ Jan, Leokadia,Kazimierz, Tadeusz

Czwartek – 18.00 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i bł.Boże dla rodziny

Piątek – 18.00 W 10r.ur. Kasi Kmiecik

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021r.

8.00 – W 4r.ur. Hani

10.00 – ++ Kazimierz, Kazimiera Łempeccy, ++Maria, Zbigniew Wojciechowscy +Edward Krzysiński

Dzisiaj jest: Czwartek
2 Maja 2024