Drożków 08.08.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

We wtorek, 10 sierpnia, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Wawrzyńca

Za tydzień w niedziele, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej o godz.9.30

Także 15 sierpnia wspominamy rocznicę bitwy warszawskiej 1920 roku – „cudu nad Wisłą” – i modlimy się za polskich żołnierzy w dniu ich święta.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

Wtorek -18.00 +Stanisław Józieńko ++z rodz. Józieńko i Toporowscy.

Sobota – 18.00 ++ Janina Tadeusz Jarosz

Niedziela XX Niedziela Zwykła – 15.08.2021r.

9.30 - W intencji Ojczyzny

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

Za tydzień w niedziele , 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

Sprzątanie : Joanna Szewczyk, Teresa Gretkierewicz, Teresa Micinowska, Małgorzata Wojciechowska.

Środa – 18.00 – ++Maria i Józef Weryszko

Piątek – 18.00 W 84r.ur. Marianny. O zdrowie i bł. Boże

Sobota – 17.00 – W 70r.ur. Janusz Gonia

Niedziela – XX Niedziela Zwykła – 15.08.2021r