Drożków 27.06.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W środę spotkanie Apostolatu Maryjnego w Lubanicach.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w czwartek o godz. 17.45

W I piątek miesiąca odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W I sobotę miesiąca msza św. i nabożeństwo ku Niepokalanemu Sercu NMP. W Lubanicach o godz. 9.00

Lipiec w tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

Sprzątanie : Anna Paszkiewicz, Elżbieta Markiewicz, Małgorzata Mariasz, Teresa Sulima.

Wtorek – 18.00 +Jan, Władysława, Maria

Czwartek- 18.00 +Władysław Chaszczewski w m-c po śm.

Sobota –18.00 ++Stefania, Józef Jakubowscy

Niedziela XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021r

9.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Edwarda w 85r.ur.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.

We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W środę spotkanie Apostolatu Maryjnego w Lubanicach.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek W.N.S i okazja do spowiedzi św. 17.30

Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek od godz 9.00

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie: Zofia, Katarzyna Trojanowskie,Alina Komorska.

Wtorek 17.00 +Józef w 13r.śm

Środa – 18.00 +Małgorzata w 1r.śm

Piątek – 18.00 +Balbina Wrzeszcz od Róży M.B. Częstochowskiej

Sobota- 9.00

Niedziela XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021r.

8.00 +Sławomir Czarnecki w 1r.śm, + Irena Czarnecka w 21 r.śm.

11.30 +Helena Michalska, Leokadia Bakalarz

Dzisiaj jest: Czwartek