Lubanice 30.05.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela Zwykła– Lubanice

Dzisiaj IX Niedziela Zwykła-Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Nabożeństwo czerwcowe o 18.30.

W czwartek 02 czerwca uroczystość Bożego Ciała. Msza św. z procesją eucharystyczną o godz. 9.00. Przygotujmy procesję eucharystyczną i przystrójmy okna naszych domów. Ołtarze – Surowa, Łukawy , Lubanice rodzice dzieci I Komunijnych i rocznicowych. Dziewczynki sypią kwiatki.

Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00  i nabożeństwo czerwcowe  po Mszy św.

Za tydzień w niedzielę jest zbiórka do puszek na rzecz budowy CENTRUM OPATRZNOŚCI BOŻEJ.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek 17.30 WNS oraz okazja do spowiedzi św.

W piątek odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

W I sobotę miesiąca msza św. i nabożeństwo ku Niepokalanemu Sercu NMP. W Lubanicach o godz. 9.00

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Dzisiaj II Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie mszą św 13.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Żarach.

Środa – 18.00 Z okazji Dnia dziecka dla wnuków: Dawid, Filip, Julia, Gabrysia oraz dzieci i ich rodziców

Czwartek BOŻE CIAŁO – 9.00 -+Arkadiusz Rabiega, +Piotr Wertelecki

Piątek - 18.00 +Maria Kaczmarek +Zuzanna, Zygmunt, Krystyna ++z rodz

Sobota – 9.00

Niedziela XI Niedziela Zwykła – 06.06.2021r.

08.00 -Wiktoria z ok. 11r.ur. Bartek w 4r.ur. Oraz Anna i Andrzej w 40r. ur.

11.30 - ++Kazimierz, Jadwiga, Zbigniew Piotr

Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj IX Niedziela Zwykła-Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Nabożeństwo czerwcowe o 18.30.

W czwartek 02 czerwca uroczystość Bożego Ciała. Msza św. z procesją eucharystyczną o godz. 12.00. Przygotujmy procesję eucharystyczną i przystrójmy okna naszych domów. Ołtarze przygotowują: Młodzież, Róża św. Antoniego, Róża św. Katarzyny i rodzice dzieci. Dziewczynki sypią kwiatki.

Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe  po Mszy św.

W piątek odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00

W I sobotę miesiąca msza św. i nabożeństwo ku Niepokalanemu Poczęciu NMP. W Lubanicach o godz. 9.00

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie : Renata Domagalska, Dorota, Monika Markiewicz. Ewa Kominek.

Wtorek – 18.00 ++Maria, Józef, Stanisław, Edward Ochman

Czwartek BOŻE CIAŁO – 12.00 - Prośba o pogodę urodzaje za tegoroczne plony.

Sobota - 18.00 Janina, Tadeusz Paluch ++rodziców i teściów

Niedziela XI Niedziela Zwykła – 06.06.2021r.

09.30 -+Helena w 2r. Śm +Paweł ++z rodziny.

Dzisiaj jest: Czwartek
2 Maja 2024