Drożków 02.02.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła - Drożków

Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. Święto Objawienia Pańskiego

W poniedziałek zapraszam młodzież i służbę liturgiczną do rozbioru choinek na godz. 10.00

Dzisiaj2 lutego – święto Objawienia Pańskiego- poświęcenie świec. Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakony kontemplacyjne. Zbiórka do puszki na zakony.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca, w czwartek W N S okazja do spowiedzi o 16.30

W piątek przypada wspomnienie św. Agaty.

Zmian Tajemnic Żywego Różańca.

Intencja powszechna: Słuchanie wołania migrantów.

Kurs Przedmałżeński w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach rozpocznie się w niedzielę 16. lutego Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania codziennie do soboty o godz. 19.00.

Sprzątanie: Rozalia Piotrowska, Bożena Wisian, Gabriela Hryniewicz, Stanisława Bączkowska.

Czwartek – 17.00

Sobota – 17.00 + Genowefa w 3r.śm.

Niedziela V Niedziela Zwykła – 09.02.2020r.

9.30 + Helena , Zygmunt, Józef Wiśniewscy.

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła - Lubanice

Dzisiaj IV Niedziela Zwykła.

Dzisiaj 2 lutego – święto Objawienia Pańskiego- poświęcenie świec. Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakony kontemplacyjne. Zbiórka do puszki na zakony.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca, w piątek W.N.S okazja do spowiedzi 16.30

W piątek przypada wspomnienie św. Agaty, Na mszy św.poświęcenie chleba soli i wody.

Zmian Tajemnic Żywego Różańca.

Intencja powszechna: Słuchanie wołania migrantów. Módlmy się, aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludzi, był słyszany i brany pod uwagę miłości.

Sprzątanie: Maria Falkowska, Barbara Kmiecik,Jadwiga Fiałek, Stanisława Płochocka.

Msze Św.

Wtorek – 17.00 – O pomyśle zakończenie sprawy.

Środa – 17.00 + Przemysław Galicki w m-c po śm.

Piątek – 17.00 W 38r. Ślubu Edwarda i Marii.

Niedziela V Niedziela Zwykła – 09.02.2020r.

8.00 W int. Jana i Dominika z okazji ur.

11.30 + Tadeusz Kotwicki w 8r. śm. ++ Emilia Gwidon Łońscy +Michał Koziński i ++z rodz.

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domu bądź w szpitalach.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024