Drożków 24.11.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIV Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła.

Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa , Króla Wszechświata- ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

W sobotę, 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

Za tydzień I Niedziela Adwentu- nowy rok liturgiczny, w tym dniu poświecenie opłatków na stół wigilijny członkowie Rady Parafialnej rozniosą je po miejscowości.

Dzisiaj święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu, zbiórka do puszki.

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Zbliża się koronacja Pani Paradyskiej, stąd rozprowadzamy cegiełki wśród parafian na koronę dla Pani Paradyskiej. Wysokość ofiary zależy od woli darczyńcy.

W okresie Adwentowym i Bożego Narodzenia nie stawiamy kwiatów, a w to miejce składamy ofiary na dekoracje świąteczne do P.Teresy Mariasz.

Sprzątanie: Czesława Pokraka, Maria Ostrowska, Katarzyna Lipiec- Śmiałowska, Alicja Wolak.

Msze św.:

Wtorek – 17.00 – W int. Róży Św. Katarzyny

Czwartek - 17.00 + Henryk Chaszczewski w miesiąc po śm.

Sobota –17.00 W 50r.ur. Małgorzaty

Niedziela -I Niedziela Adwentu – 01.12.2019r.

9.30- + Mariusz w 4r.śm i w 13r.śm. Leszek Ginda

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła.

Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa , Króla Wszechświata- ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

W sobotę, 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

Za tydzień I Niedziela Adwentu- nowy rok liturgiczny, w tym dniu poświecenie opłatków na stół wigilijny członkowie Rady Kościoła rozniosą je po miejscowości.

Dzisiaj święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu, zbiórka do puszki .

Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W okresie Adwentowym i Bożego Narodzenia nie stawiamy kwiatów, a w to miejsce składamy ofiary na dekoracje świąteczne do Pani Eli Hamerla.

Sprzątanie : Małgorzata Wardak, Henryka, Anna Sadowe, Magdalena Chrabczak.

Piątek –17.00

Sobota – 16.00 Dzień Seniora. W int. Wszystkich seniorów Lubanic.

Niedziela -I Niedziela Adwentu – 01.12.2019r.

8.00 – ++ Aniela Dziuba, +Jadwiga, ++z rodziny

11.30 –

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024