Lubanice 17.11.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.

W przyszłą niedziele uroczystość Jezusa Chrystusa , Króla Wszechświata- ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

W czwartek, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę Święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Zbiórka do puszki na Seminarium.

W przyszłym roku będzie miała miejsce Uroczystość Koronacji Obrazu Matki Bożej Paradyskiej w tym celu rozprowadzamy cegiełki na korony dla tego obrazu.

Od 25 do 30 listopada w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach odbędzie się kurs przedmałżeński. Prelekcje odbywać się będą codziennie o g. 18:30 w salce na plebanii. Zainteresowanych prosimy o skorzystanie.

Sprzątanie : Iwona,Barbara Czarneckie, Maria Gonia, Anna Śledź

Środa – 17.00 ++ z rodz. Chmarów, Krukowskich,+Stanisław Różewicz

Piątek – 17.00 ++ Henryk, Urszula, Stanisław,Maria,Józef i ++z rodziny.

Niedziela Chrystusa Króla -24.11.2019r.

8.00 - ++Franciszek, Pelagia, Elżbieta, Jan, i ++ z rodz.

11.30 – W int. Antka i Leona

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.

Dzisiaj będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz Piotra Kieka, który poprzez rozległe choroby układu krążeniowego walczy obecnie o życie. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby zabiegów, operacji, pokrycia kosztów związanych z przeniesieniem do wyspecjalizowanego ośrodka i innych ruchów potrzebnych do walki o Jego życie. Piotrek to nasz mieszkaniec , ojciec trójki dzieci który ma dla kogo żyć.

g.18:30 w salce na plebanii. Zainteresowanych prosimy o skorzystanie.

Sprzątanie: Katarzyna Okrzesa, Żaneta Paszkiewicz, Katarzyna Bagińska, Iwona Strent.

Wtorek – 17.00 ++Alfred,Mieczysław,Grażyna, Ewa, Wojciech, Maria, Józef, Ekwilina, Michał, Mieczysław++z rodz

Czwartek -17.00 ++ Józef, Maria Ochman + Edward

Sobota –17.00 - ++Cecylia, Helena, Edward i Zbigniew.

Niedziela Chrystusa Króla. 24.11.2019r.

9.30 +z rodziny Makowskich i Nowosiadłych

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024