Lubanice 10.11.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła.

Jutro Narodowe Święto Niepodległości – 101 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zbiórka do puszki na Radio Maryja.

Proszę wywiesić flagi.

W przyszłym roku będzie miała miejsce Uroczystość Koronacji Obrazu Matki Bożej Paradyskiej w tym celu rozprowadzamy cegiełki na korony dla tego obrazu.

Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 11. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.Zbiórka do puszki.

W środę w kinie Pionier w Żarach o godz. 17.00 będzie wyświetlany film pt.”Tajemnice Ojca Pio” Zapraszamy do obejrzenia.

Sprzątanie : Teresa Micinowska, Mariola Piotr, Ewelina Michońska, Małgorzata Wojciechowska.

Msze św.:

Poniedziałek 11.00 -

Środa – 16.00 +Henryk Zalewski w miesiąc po śmierci.

Piątek – 17.00 +Marian w 1r. śm.

Niedziela XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019r.

8.00 –

11.30 – W 1rocz. Ślubu Katarzyny i Marcina, za ich syna Jakuba oraz za całą rodzinę

Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła.

Proszę wywiesić flagi.

Sprzątanie: Justyna Jakubowska, Jolanta Krupińska, Jolanta Bujak, Małgorzata Gromnicka.

Poniedziałek – 9.00 Za Ojczyznę, Radio Maryja

Wtorek - 17.00 O zdrowie dla Piotra

Czwartek – 17.00 W 18r. Urodzin Filipa.

Sobota – 17.00 ++ Zofia, Józef,Stanisław, Henryk.

Niedziela XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019r.

9.30 ++ Edward, Bronisława Okszesa.

Proszę zanieś pozdrowienia chorym pozostającym w domach bądź w szpitalach.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024