Drożków 13.10.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 17.30.

Dzisiaj obchodzimy 19. Dzień Papieski, a we wtorek, 16 października będziemy wspominać 41. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W poniedziałek Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

W czwartek po mszy św. na zebranie w salce zapraszamy zelatorów i członków żeńskich Róż Różańcowych.

W piątek, 18 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto św. Łukasza Ewangelisty.

Przyszłą niedzielę, 20 października, będziemy przeżywali jako Niedzielę Misyjną, rozpocznie się również Tydzień Misyjny. Zbiórka do puszki. Liczenie wiernych na mszy św.

Prosimy o płody rolne dla sióstr które można składać u pani Mariasz.

Prosimy uiszczać opłaty za groby na cmentarzu.

Kartki na wypominki w wejściu do kościoła.

Sprzątanie : Maria, Katarzyna Wilk, Jolanta Alechno, Kazimiera Ezulin.

Wtorek -18.00–

Czwartek -18.00

Sobota- 18.00 - ++Stefania i Józef Jakubowscy.

Niedziela - XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019r.

- 9.30 + Tadeusz ++rodziców i teściów

Lubanice 13.10.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

Codziennie różaniec o godzinie 17.30

Prosimy o wpłacanie za prenumeraty gazet.

Kartki na wypominki w wejściu do kościoła.

Sprzątanie : Katarzyna,Zofia Trojanowscy, Alina Komorska.

Środa –18.00 + Władysława Bolewska,+ Szczepan- od chrześniaków i całej rodziny

Piątek – 18.00 ++Julia,Maria,Marianna,Barbara,Michał,Kazimierz, Mirosław, Antoni.

Niedziela - XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019r.

8.00 – ++Marek,Andrzej, Józef,Agnieszka

11.30 – +Irena Luszka w 1r.śm.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024