Lubanice 15.09.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL i Instytut Teologiczny.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

Kościół przeżywa dzisiaj również dzień modlitwy w intencji środków społecznego przekazu. Prośmy o rzetelność i poszanowanie chrześcijańskich wartości dla wszystkich pracowników mediów. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich.

20 września o 24.00 wyrusza Pielgrzymka z Lubanic i Drożkowa na Jasną Górę- Częstochowa.

W środę na Mszę Św. Zapraszam rodziców wraz z dziećmi I Komunijnymi.

Sprzątanie : Zofia Weryszko, Eugenia Chmara, Małgorzata Leś, Bronisława Kuczko.

Msze Św. :

Wtorek – 17.00 O zdrowie i bł. Boże dla Urszuli Polit w 50r.urodz.

Środa – 18.00 + Aleksander, Zofia ++ z rodz.

Czwartek – 18.00 ++Wojciech, Katarzyna ++z rodz.

Piątek – 18.00 ++Jan, Leokadia, Kazimierz, Tadeusz.

Niedziela XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019r.

8.00 - ++Katarzyna i Wojciech Chmara ++z rodz.

11.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski

Zapowiedzi :

Aleksandra Wieczyńska zam. Lubanice

Łukasz Rowiński zam Żagań

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL i Instytut Teologiczny.

Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali uroczystości związane z Odpustem i Dożynkami Parafialnymi.

Sprzątanie : Anna, Beata, Gabriela Hryniewicz, Bożena Wisian.

Wtorek – 18.00 – + Anna Lubaczewska w 45r. śm.

Sobota – 18.00 +Teresa Gielicz w 3r. śm. Intencja od uczniów wraz z rodzicami

Niedziela- XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019r.

9.30 W 5rocz. śm. Teresy i+ Antoniego.

Dzisiaj jest: Wtorek
30 Kwietnia 2024