Drożków 08.09.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W czwartek po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W przyszłą niedziele jest zbiórka do puszek na KUL i Wydział Filozoficzno –Teologiczny w Zielonej Górze.

W niedzielę 15.września odpust parafialnym połączony z dożynkami parafialnymi i z Dniem Seniora.

Suma odpustowa godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks. Adam Firak

Prosimy Panie o upieczenie ciasta i przyniesienie go w niedziele do południa na świetlicę wiejską.

W sobotę odpust w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. W Żarach , dawny garnizonowy połączony z akcją „Polska pod Krzyżem” początek o godz. 10.30 adoracją Najświętszego Sakramentu. Suma odpustowa o 12.00.

Dnia 14 września o godz. 14.00 w Surowej na placu ,odbędzie się IV Polowa Zaprzęgowa Próba Dzielności Klaczy Śląskich.

Sprzątanie : Barbara Angelika Czarneckie, Maria Kozińska, Elżbieta Owsiana, Teresa Kiek, Urszula Kowal, Janina Chmiel, Anna Klimek.

Czwartek – 18.00 +Stanisława Kominek w 3r. śm.

Sobota – 18.00

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019r

13.00 Dziękczynno- błagalna dla rodziny Joanny i Tomasza z ok. ur.

W int. Parafian.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

W środę po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W niedzielę 15.września odpust parafialny w Drożkowie połączony z Dożynkami. Suma odpustowa godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks. Adam Firak

Sprzątanie : Helena Karolina Wercholak, Małgorzata Tomaszewicz, Honorata Janosz.

Wtorek – 18.00 + Stanisława Marszał.

Środa – 18.00 W 10r. ur. Kasi.

Czwartek – 17.00 + Włodzimierz Niezgoda w miesiąc po śm.

Piątek – 18.00 +Krystian w rocz. śm. ++ z rodziny

Sobota – 17.00 + Władysława Bolewska w miesiąc po śm,

Niedziela XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019r.

8.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Karola w 7r. ur.

10.00 – + Jerzy ++babcie i dziadków

Zapowiedzi: