Lubanice 11.08.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

W czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej o godz.11.30

Także 15 sierpnia wspominamy rocznicę bitwy warszawskiej 1920 roku – „cudu nad Wisłą” – i modlimy się za polskich żołnierzy w dniu ich święta.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

W piątek - 16- sierpnia dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta.. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.

15 sierpnia Dożynki Diecezjalne w Rokitnie.

Dożynki Gminne 17 sierpnia w sobotę o 12.00. Dożynki Parafialne 15 września w Drożkowie połączone z odpustem Parafialnym o godz. 13.00.

Sprzątanie:Stanisława Ościak, Alina Kantyka, Magdalena Banasiak, Katarzyna Nowak.

Wtorek – 18.00 O zdrowie i Boże bł. i potrzebne łaski dla wnuków Ksawerego , Karola i Antoniego.

Środa – 18.00 - + Robert, Józef Graczyk, ++Apolonia,Jerzy, Stanisław Trzoscy.

Czwartek - 11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Alicji i Marcina w 14r. Ślubu oraz Kamili i Sławomira w 10r.ślubu

Piątek – 18.00 ++ Michał, Maria Wercholach

Sobota – 17.00 Maria i Janusz w 45r. Ślubu od dzieci

Niedziela – XX Niedziela Zwykła – 18.08.

11.30 ++ Władysław, Władysława, Stefania, Henryk+Ks Ludwik

Drożków 11.08.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

W czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas świątecznej Mszy Świętej o godz.9.30

W piątek 16- sierpnia dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta.. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.

Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL.

15 sierpnia Dożynki Diecezjalne w Rokitnie.

Sprzątanie : Ewelina Urszulak, Małgorzata Mariasz, Janina Józieńko, Małgorzata Łowińska

Czwartek – 09.30 – O zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny i Ks. Bogumiła.

Sobota –18.00 W 18r. ur. Anastazji i jej rodziców

Niedziela XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019r.

9.30 - ++ Helena, Wojciech Szklarz, +Danuta Feret

Dzisiaj jest: Wtorek