Drożków 04.08.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła– Drożków

Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła -

We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 18.00

W piątek, 9 sierpnia, oddamy cześć św. Teresie Benedykcie od Krzyża, patronki Europy.

W sobotę, 10 sierpnia, przypada święto św. Wawrzyńca,

Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Intencja ewangelizacyjna: Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „ labolatorium” hunanizacji.

Przyszła niedziela będzie drugą niedzielą sierpnia. Jak co roku w tę drugą sierpniową niedzielę złożymy do puszek ofiary na KUL i szkoły katolickie.

Sierpień, który w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego wyrzeczenia oraz wpisania się do sierpniowej księgi trzeźwości.

Sprzątanie : Anna Paszkiewicz, Elżbieta Markiewicz, Marzena Banaś, Renata Kasperska.

Wtorek – 18.00 - +Stanisława Bączkowska-Śliwa w miesiąc po śm.

Sobota – 18.00 + Stanisław Józieńko

Niedziela -XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r.

12.00 - O zdrowie i bł.Boże dla Marioli w rocz.urodzin i Ryszarda

Lubanice 04.08.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedziele Zwykłą – Lubanice

Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła

We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 18.00

W sobotę, 10 sierpnia, przypada święto św. Wawrzyńca,

Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Dziękujemy Przemkowi i Pawłowi za wykoszenie trawy wokoło kościoła.

Sprzątanie : Barbara Sandała, Danuta Bakalarz, Alicja Ratajczak, Agnieszka Wrzeszcz.

Środa – 18.00 ++ Władysław, Feliks, Jan, Jan

Czwartek - 18.00 + Genowefa oraz + Zbigniew

Piątek – 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł.Boże dla Marianny w 82r.ur.

Niedziela -XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r.

10.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Gabrysi w 10r.ur. i Zofii z ok.ur

Dzisiaj jest: Wtorek